Career

Scroll Down

Наші вакансії

Frontend Developer (Vue)

Шукаємо собі в команду ще одного професіонала своєї справи на позицію Frontend (Vue) розробника. Офіс в м.Черкаси.

qa

QA Engineer

Шукаємо собі в команду ще одного професіонала: QA Engineer! Запрошуємо до співпраці!

pm

Project Manager

У зв'язку зі збільшенням кількості проектів розширюємо команду. Тому шукаємо професіонала в своїй галузі: IT Project manager!

Чому Visual Craft
це робота твоєї мрії?

why-icon-1

Соціальні гарантії

Ми дбаємо про комфортні умови праці у команді. Офіційне працевлаштування, 8-годинний робочий день, оплачувана відпустка та лікарняні, всі офіційні державні вихідні, грошова компенсація невикористаної відпустки, регулярний перегляд заробітної плати та інші соціальні гарантії для кожного!
why-icon-2

Зона відпочинку

В офісі компанії Visual Craft є облаштована зона відпочинку з ігровою приставкою XBOX, телевізором, настільними тенісом та футболом, тож в перервах від роботи можна чудово провести час та відпочити!
why-icon-3

Вдвічі більша оплата за понаднормову роботу

Тут ви не зіткнетесь з постійними і неоплачуваними овертаймами. У Visual Craft кожна зайва година після робочого дня оплачується у подвійному розмірі. Так годину пропрацювавши, отримаєш оплату як за дві!
why-icon-4

Реферальна програма

Рекомендуючи своїх друзів на відкриті вакансії у Visual Craft, можна отримати грошовий бонус та корпоративні подарунки.
why-icon-5

Корпоративне дозвілля

Спільні святкування всією командою - це незабутні враження, гучні вечірки, корпоративні виїзди на пейнтбол, страйкбол, в аквапарк, катання на лижах, рафтинг, картинг, похід у гори та багато іншого!
why-icon-6

Курси англійської мови

Visual Craft створює всі необхідні умови для того, щоб всі бажаючі з команди мали змогу вивчати i вдосконалювати свій рівень володіння англійською мовою! Регулярні щотижневі курси (двічі на тиждень) з викладачами за рахунок компанії!
why-icon-7

Подарунки до дня народження

Кожному нашому колезі в День його народження компанія Visual Craft дарує подарунок та вітає на щомісячній вечірці іменинників!
why-icon-8

Кухня

В офісі Visual Craft кожен відчуває себе як вдома. Адже тут є сучасна кухня обладнана необхідною технікою: холодильниками, мікрохвильовими печами, електрочайниками та професійною кавоваркою. Широкий вибір чаю, кави та запашного печива.
why-icon-9

Постійний рух вперед

Ми створюємо інноваційне та динамічне середовище для професійного навчання та розвитку професіоналів усіх рівнів та напрямків. Кожен співробітник Visual Craft відвідує профільні конференції, семінари, тренінги та майстер-класи на свій вибір. Звісно ж за рахунок компанії!
why-icon-10

Програма розвитку персоналу

Ми приділяємо велику увагу побудові системи просування кар'єрними сходами, мотивації, оцінці діяльності нашої команди та перспективам росту. Для цих цілей створено план розвитку персоналу, що допомагає спрямувати людину на кар'єрний шлях та вдосконалити навички!
why-icon-11

Власна авто та велопарковка

Ми всіляко підтримуємо активний спосіб життя наших водіїв. Саме тому в нас облаштована власна авто та велопарковка на території офісу.
why-icon-12

Ми є членами Cherkasy It Cluster

Visual Craft бере активну участь в житті IT спільноти міста, адже об'єднались разом з іншими компаніями міста для реалізації найсміливіших проектів у сфері ІТ.

Хочеш приєднатись до команди Visual Craft?

Напиши нам

x

Про Visual Craft

VISUAL CRAFT Inc. - команда фахівців в IT галузі, яка з 2006-го року працює в сфері розробки програмного забезпечення, надаючи послуги клієнтам переважно з США та Західної Європи. Основний наш центр веб-розробки зосереджено в Україні. Маючи за плечима серйозний портфель виконаних проектів, компанія Visual Craft Inc. постійно розширює сфери своєї експертизи: від створення програмного забезпечення, веб-розробки, веб-дизайну, створення мобільних додатків до розробки рекламних кампаній та стратегій просування зарубіжних проектів, пошукової оптимізації, веб-аналітики та інтернет-маркетингу.

За час існування компанія здолала довгий шлях від виконання невеликих проектів-стартапів в бізнесі до рівня налагоджених довгострокових відносин з провідними корпоративними клієнтами, що є світовими лідерами в своїх галузях. Заради цієї мети компанія зібрала та об’єднала команду молодих, амбітних та самовідданих професіоналів, які присвятили себе створенню унікальних технологічних рішень та на сьогодні є рушійною силою Visual Craft Inc.

життя компанії