Become a part of
Visual Craft team

Discover our career opportunities and grow with us

Visual Craft team

About
Visual Craft

VISUAL CRAFT Inc. - команда фахівців в IT галузі, яка з 2006-го року працює в сфері розробки програмного забезпечення, надаючи послуги клієнтам переважно з США та Західної Європи. Основний наш центр веб-розробки зосереджено в Україні. Маючи за плечима серйозний портфель виконаних проектів, компанія Visual Craft Inc. постійно розширює сфери своєї експертизи: від створення програмного забезпечення, веб-розробки, веб-дизайну, створення мобільних додатків до розробки рекламних кампаній та стратегій просування зарубіжних проектів, пошукової оптимізації, веб-аналітики та інтернет-маркетингу.

За час існування компанія здолала довгий шлях від виконання невеликих проектів-стартапів в бізнесі до рівня налагоджених довгострокових відносин з провідними корпоративними клієнтами, що є світовими лідерами в своїх галузях. Заради цієї мети компанія зібрала та об’єднала команду молодих, амбітних та самовідданих професіоналів, які присвятили себе створенню унікальних технологічних рішень та на сьогодні є рушійною силою Visual Craft Inc.

Why Visual Craft
is your work of dream?

icon

Соціальні гарантії

Ми дбаємо про комфортні умови праці у команді. Офіційне працевлаштування, 8-годинний робочий день, оплачувана відпустка та лікарняні, всі офіційні державні вихідні, грошова компенсація невикористаної відпустки, регулярний перегляд заробітної плати та інші соціальні гарантії для кожного!

icon

Зона відпочинку

В офісі компанії Visual Craft є облаштована зона відпочинку з ігровою приставкою XBOX, телевізором, настільними тенісом та футболом, тож в перервах від роботи можна чудово провести час та відпочити!

icon

Вдвічі більша оплата за понаднормову роботу

Тут ви не зіткнетесь з постійними і неоплачуваними овертаймами. У Visual Craft кожна зайва година після робочого дня оплачується у подвійному розмірі. Так годину пропрацювавши, отримаєш оплату як за дві!

icon

Реферальна програма

Рекомендуючи своїх друзів на відкриті вакансії у Visual Craft, можна отримати грошовий бонус та корпоративні подарунки.

icon

Корпоративне дозвілля

Спільні святкування всією командою - це незабутні враження, гучні вечірки, корпоративні виїзди на пейнтбол, страйкбол, в аквапарк, катання на лижах, рафтинг, картинг, похід у гори та багато іншого!

icon

Курси англійської мови

Visual Craft створює всі необхідні умови для того, щоб всі бажаючі з команди мали змогу вивчати i вдосконалювати свій рівень володіння англійською мовою! Регулярні щотижневі курси (двічі на тиждень) з викладачами за рахунок компанії!

icon

Подарунки до дня народження

Кожному нашому колезі в День його народження компанія Visual Craft дарує подарунок та вітає на щомісячній вечірці іменинників!

icon

Кухня

В офісі Visual Craft кожен відчуває себе як вдома. Адже тут є сучасна кухня обладнана необхідною технікою: холодильниками, мікрохвильовими печами, електрочайниками та професійною кавоваркою. Широкий вибір чаю, кави та запашного печива.

icon

Постійний рух вперед

Ми створюємо інноваційне та динамічне середовище для професійного навчання та розвитку професіоналів усіх рівнів та напрямків. Кожен співробітник Visual Craft відвідує профільні конференції, семінари, тренінги та майстер-класи на свій вибір. Звісно ж за рахунок компанії!

icon

Програма розвитку персоналу

Ми приділяємо велику увагу побудові системи просування кар'єрними сходами, мотивації, оцінці діяльності нашої команди та перспективам росту. Для цих цілей створено план розвитку персоналу, що допомагає спрямувати людину на кар'єрний шлях та вдосконалити навички!

icon

Власна авто та велопарковка

Ми всіляко підтримуємо активний спосіб життя наших водіїв. Саме тому в нас облаштована власна авто та велопарковка на території офісу.

icon

Ми є членами Cherkasy It Cluster

Visual Craft бере активну участь в житті IT спільноти міста, адже об'єднались разом з іншими компаніями міста для реалізації найсміливіших проектів у сфері ІТ.

Our Jobs

QA Engineer

Шукаємо собі в команду ще одного професіонала: QA Engineer Запрошуємо до співпраці!

Read More

Office Manager

Шукаємо відповідального Office Manager із сильними комунікативними навичками та організаційними здібностями для адміністративного управління нашим офісом.

Read More

Project Manager

У зв'язку зі збільшенням кількості проектів розширюємо команду. Тому шукаємо професіонала в своїй галузі: IT Project manager!

Read More

Would you like to join to Visual Craft team?

Contact Us

0/1000
form image

Join Our Groups